Kopen MAX4590CAE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 4.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | ±4.5 V ~ 20 V |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 160ns, 210ns |
| Switch Circuit: | SPST - NO |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 1.25 Ohm |
| Aantal circuits: | 2 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 1:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4590CAE |
| Uitgebreide beschrijving: | 2 Circuit IC Switch 1:1 1.25 Ohm 16-SSOP |
| Beschrijving: | IC SWITCH DUAL SPST 16SSOP |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 500pA |
| crosstalk: | -65dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | -60pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 50 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 115pF, 115pF |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |