Kopen MAX4736ELB+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 1.6 V ~ 4.2 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 25ns, 20ns |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Leverancier Device Pakket: | 10-µDFN (2x2) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-WFDFN |
| Andere namen: | MAX4736ELB+ MAX4736ELB+TTR MAX4736ELB+TTR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 800 mOhm |
| Aantal circuits: | 2 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4736ELB+T |
| Uitgebreide beschrijving: | 2 Circuit IC Switch 2:1 800 mOhm 10-µDFN (2x2) |
| Beschrijving: | IC SWITCH DUAL SPDT 10UDFN |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 1nA |
| crosstalk: | -78dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | 60pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 100 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 33pF, 60pF |
| -3dB bandbreedte: | 130MHz |
| Email: | [email protected] |