Kopen MAX4818ETE+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 6 V ~ 11 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | ±3.3 V ~ 5 V |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 5 Ohm |
| Aantal kanalen: | 2 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4818ETE+T |
| Kenmerken: | T1/E1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecommunications Switch IC 2 Channel 16-TQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC SWITCH DUAL SPDT 16TQFN |
| toepassingen: | Telecommunications |
| -3dB bandbreedte: | 350MHz |
| Email: | [email protected] |