Kopen MAX5006ACUB+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX5006ACUB+T |
| Uitgebreide beschrijving: | - LDO (Linear), USB Voltage Regulator IC 1 Output 10-uMAX |
| Beschrijving: | IC REG USB LDO 150MA 10-UMAX |
| toepassingen: | LDO (Linear), USB |
| Email: | [email protected] |