Kopen MAX5008CUB-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 5V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.95 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX5008CUB-T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Charge Pump, USB Voltage Regulator IC 1 Output 10-uMAX |
| Beschrijving: | IC CHARGE PUMP USB 5V 10-UMAX |
| toepassingen: | Charge Pump, USB |
| Email: | [email protected] |