Kopen MAX5051AUI+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 11 V ~ 76 V |
|---|---|
| topologie: | Flyback, Forward Converter |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 28-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive, Isolation Capable |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX5051AUI+ |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Flyback, Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 28-TSSOP-EP |
| Duur Cyclus (Max): | 48% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR MULT TOP 28TSSOP |
| Beheersfuncties: | Frequency Control, Soft Start |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |