Kopen MAX5734AUTN+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 5V |
| Leverancier Device Pakket: | 56-TQFN (8x8) |
| Vestigings tijd: | 20µs (Typ) |
| Serie: | - |
| Reference Type: | External |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Voltage - Buffered |
| Temperatuur: | 0°C ~ 85°C |
| Aantal D / A-omzetters: | 32 |
| Aantal bits: | 16 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX5734AUTN+ |
| INL / DNL (LSB): | ±4, ±1 (Max) |
| Uitgebreide beschrijving: | 16 Bit Digital to Analog Converter 32 56-TQFN (8x8) |
| Differentiële uitgang: | No |
| Beschrijving: | IC DAC 16BIT 32CHAN SER 56-TQFN |
| data Interface: | SPI, DSP |
| architectuur: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |