MAX6071AAUT18+T
Onderdeel nummer:
MAX6071AAUT18+T
Beschrijving:
IC VREF SERIES 1.8V SOT23-6
Data papier:
1.MAX6071AAUT18+T.pdf2.MAX6071AAUT18+T.pdf
Invoering
Kopen MAX6071AAUT18+T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Uitgang (Min / Vast):1.8V
Voltage - Output (Max):-
Voltage - Input:2.7 V ~ 5.5 V
Tolerantie:±0.04%
temperatuurcoëfficiënt:6ppm/°C
Leverancier Device Pakket:SOT-23-6
Serie:-
Reference Type:Series
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SOT-23-6
Output Type:Fixed
Andere namen:MAX6071AAUT18+T-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TA)
Geluid - 10Hz tot 10kHz:7µVrms
Ruis - 0,1Hz tot 10Hz:6µVp-p
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAX6071AAUT18+T
Uitgebreide beschrijving:Series Voltage Reference IC ±0.04% 10mA SOT-23-6
Beschrijving:IC VREF SERIES 1.8V SOT23-6
Current - Supply:260µA
Current - Output:10mA