Kopen MAX6071ANT25+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Tolerantie: | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt: | 6ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 6-WLP (1.42x0.78) |
| Serie: | - |
| Reference Type: | Series |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-XFBGA |
| Output Type: | Fixed |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Geluid - 10Hz tot 10kHz: | 6µVrms |
| Ruis - 0,1Hz tot 10Hz: | 4.8µVp-p |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6071ANT25+T |
| Uitgebreide beschrijving: | Series Voltage Reference IC ±1% 10mA 6-WLP (1.42x0.78) |
| Beschrijving: | IC VREF SERIES 2.5V 6WLP |
| Current - Supply: | 300µA |
| Current - Output: | 10mA |
| Current - Cathode: | - |
| Email: | [email protected] |