Kopen MAX6773TASD2+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Drempel: | 2.888V, Adj |
|---|---|
| Type: | Regulator/Supervisor |
| Leverancier Device Pakket: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Serie: | - |
| Reset Timeout: | 8.75 ms Minimum |
| Reset: | Active Low |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | 8-WDFN Exposed Pad |
| uitgang: | Open Drain or Open Collector |
| Andere namen: | MAX6773TASD2+ MAX6773TASD2+TCT MAX6773TASD2+TCT-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal bewaken spanningen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX6773TASD2+T |
| Uitgebreide beschrijving: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 8-TDFN-EP (3x3) |
| Beschrijving: | IC REG LINEAR 3.3V 8-TDFN |
| Email: | [email protected] |