Kopen MAX7300ATI+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-TQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Push-Pull |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal I / O: | 28 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX7300ATI+T |
| interrupt Output: | Yes |
| Interface: | I²C, 2-Wire Serial |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | I/O Expander 28 I²C, 2-Wire Serial 28-TQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC I/O EXPANDER I2C QFN |
| Huidige - Output Source / Zink: | 4.5mA, 10mA |
| Klokfrequentie: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |