Kopen MAX731CWE+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 2.5V |
| Voltage - Input (Max): | 5.25V |
| topologie: | Boost |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX731CWE+T |
| Functie: | Step-Up |
| Frequentie - Schakelen: | 170kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 1.5A (Switch) 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG BOOST 5V 1.5A 16SOIC |
| Current - Output: | 1.5A (Switch) |
| Email: | [email protected] |