Kopen MAX8573EUT+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 15V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX8573EUT+T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Converter, LCD Voltage Regulator IC 1 Output SOT-23-6 |
| Beschrijving: | IC CONV LCD BOOST SOT23-6 |
| toepassingen: | Converter, LCD |
| Email: | [email protected] |