Kopen MAX8761ETG+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 5V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 8 V ~ 28 V |
| Leverancier Device Pakket: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX8761ETG+ |
| Uitgebreide beschrijving: | - Converter, LCD Power Supplies Voltage Regulator IC 1 Output 24-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC REG LINEAR LCD 24-TQFN |
| toepassingen: | Converter, LCD Power Supplies |
| Email: | [email protected] |