Kopen MAX8836ZEREEE+T met BYCHPS
Koop met garantie
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Voltage / Current - Output 3: | - |
| Voltage / Current - Output 2: | 2.85V, 200mA |
| Voltage / Current - Output 1: | 3.1V/3.4V, 1.2A |
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Leverancier Device Pakket: | 16-UCSP (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-WFBGA, CSPBGA |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX8836ZEREEE+T |
| Functie: | Any Function |
| Frequentie - Schakelen: | 1.6MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 1.6MHz 16-WFBGA, CSPBGA |
| Beschrijving: | IC REG DL BCK/LINEAR SYNC 16UCSP |
| Email: | [email protected] |