Kopen MAX9176EUB+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Switch Circuit: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Aantal kanalen: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9176EUB+T |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LVDS Switch IC 1 Channel 10-uMAX |
| Beschrijving: | IC MULTIPLEXER 2:1 670MHZ 10UMAX |
| toepassingen: | LVDS |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |