Kopen MAX9312ETJ+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.25 V ~ 3.8 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Data |
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:5 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| uitgang: | LVECL, LVPECL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9312ETJ+ |
| Invoer: | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Frequentie - Max: | 3GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Data IC 3GHz 32-WFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 1:5 3GHZ 32TQFN |
| Email: | [email protected] |