Kopen MAX9320EUA+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.25 V ~ 3.8 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Leverancier Device Pakket: | 8-uMAX |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 2:2 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| uitgang: | LVECL, LVPECL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9320EUA+T |
| Invoer: | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Frequentie - Max: | 3GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 3GHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 2:2 3GHZ 8UMAX |
| Email: | [email protected] |