Kopen MAX9321EKA+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.25 V ~ 3.8 V |
|---|---|
| Type: | Clock/Data Driver |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-8 |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-8 |
| uitgang: | LVECL, LVPECL |
| Andere namen: | MAX9321EKA+ MAX9321EKA+TTR MAX9321EKA+TTR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9321EKA+T |
| Invoer: | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Frequentie - Max: | 3GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Clock/Data Driver IC 3GHz SOT-23-8 |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK DATA DRVR 1:1 3GHZ 8SOT |
| Email: | [email protected] |