Kopen MAX9509ATA+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 1.7 V ~ 2.63 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-TDFN-EP (2x2) |
| slew Rate: | 43 V/µs |
| Serie: | DirectDrive® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | - |
| Andere namen: | MAX9509ATA+T-ND MAX9509ATAT |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9509ATA+T |
| Beschrijving: | IC AMP VIDEO FILTER 8-TDFN |
| Current - Supply: | 3.1mA |
| Current - Output / Channel: | 82mA |
| toepassingen: | Filter |
| -3dB bandbreedte: | 10MHz |
| Email: | [email protected] |