Kopen MAX9510AUA+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 1.7 V ~ 2.63 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-uMAX |
| slew Rate: | 43 V/µs |
| Serie: | DirectDrive® |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9510AUA+ |
| Beschrijving: | IC AMP VIDEO FILTER 8-UMAX |
| Current - Supply: | 2.9mA |
| Current - Output / Channel: | 82mA |
| toepassingen: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | 42.1MHz |
| Email: | [email protected] |