Kopen MAX9515ABS+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 4-UCSP (1.05x1.05) |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 4-WFBGA, CSPBGA |
| Output Type: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9515ABS+T |
| Beschrijving: | IC VIDEO FILTER AMP W/SD 4-UCSP |
| Current - Supply: | 2.9mA |
| Current - Output / Channel: | 100mA |
| toepassingen: | Filter |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |