Kopen MAX9614AXT+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 17µV |
| Leverancier Device Pakket: | SC-70-6 |
| slew Rate: | 1.3 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Andere namen: | MAX9614AXT+TDKR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9614AXT+T |
| Gain Bandwidth Product: | 2.8MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SC-70-6 |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 2.8MHZ RRO SC70-6 |
| Current - Supply: | 170µA |
| Current - Output / Channel: | 275mA |
| Current - Input Bias: | 1pA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |