Kopen MAX97220BETE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (3x3) |
| Serie: | DirectDrive® |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 125mW x 2 @ 32 Ohm |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX97220BETE+ |
| Kenmerken: | Depop, Differential Inputs, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 16-TQFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC AMP AUD.13W STER AB 16TQFN |
| Email: | [email protected] |