Kopen MAX9723AETE+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (4x4) |
| Serie: | DirectDrive® |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 60mW x 2 @ 16 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9723AETE+ |
| Kenmerken: | Bass Boost, Depop, I²C, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 16-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO .06W STER AB 16TQFN |
| Email: | [email protected] |