Kopen MAX9730EWP+TG45 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class G |
| Leverancier Device Pakket: | 20-WLP (2.52x2.08) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-WFBGA, WLBGA |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 2.4W x 1 @ 8 Ohm |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9730EWP+TG45 |
| Kenmerken: | Depop, Differential Inputs, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class G 20-WLP (2.52x2.08) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO PWR 2.4W MONO 20WLP |
| Email: | [email protected] |