Kopen MAX9760ETI+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 28-TQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 3W x 2 @ 3 Ohm; 200mW x 2 @ 16 Ohm |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9760ETI+T |
| Kenmerken: | Depop, I²C, Input Multiplexer, Mute, Shutdown, Thermal Protection |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class AB 28-TQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO PWR 3W STER 28TQFN |
| Email: | [email protected] |