Kopen MAX9921AUB+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Hall Effect Sensor |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Logic |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX9921AUB+T |
| Interface: | 2-Wire |
| Input Type: | Voltage |
| Beschrijving: | IC SENSOR HALL EFFECT 10-MSOP |
| Current - Supply: | 1.3mA |
| Email: | [email protected] |