MBA02040C3401FC100
MBA02040C3401FC100
Onderdeel nummer:
MBA02040C3401FC100
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
RES 3.4K OHM 0.4W 1% AXIAL
Data papier:
MBA02040C3401FC100.pdf
Invoering
Kopen MBA02040C3401FC100 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Serie:MBA/SMA 0204 - Professional
Weerstand (Ohm):3.4k
Vermogen (Watt):0.4W
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Axial
Temperatuur:-55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MBA02040C3401FC100
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Automotive AEC-Q200
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:3.4k Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film
Beschrijving:RES 3.4K OHM 0.4W 1% AXIAL