Kopen MCP23008-E/P met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 18-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | Push-Pull |
| Andere namen: | MCP23008EP |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal I / O: | 8 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MCP23008-E/P |
| interrupt Output: | Yes |
| Interface: | I²C |
| Kenmerken: | POR |
| Uitgebreide beschrijving: | I/O Expander 8 I²C 18-PDIP |
| Beschrijving: | IC I/O EXPANDER I2C 8B 18DIP |
| Huidige - Output Source / Zink: | 25mA |
| Klokfrequentie: | 1.7MHz |
| Email: | [email protected] |