Kopen MIC2020.VP met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 32V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm) |
| Serie: | MICRO2™ |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Blade, Micro |
| Andere namen: | MIC2020VP |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC2020.VP |
| Fuse Type: | Automotive |
| Beschrijving: | FUSE AUTO 20A 32VDC BLADE MINI |
| Huidige score: | 20A |
| Kleur: | Yellow |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 1kA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |