Kopen MIC2954-07YM met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 5V, 1.24 V ~ 29 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2 V ~ 30 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.375V @ 250mA |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed or Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | 576-1155 MIC295407YM |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC2954-07YM |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 5V, 1.24 V ~ 29 V 250mA 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC REG LDO 5V/ADJ 0.25A 8SOIC |
| Current - Output: | 250mA |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |