Kopen MIC5400YWM met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 4.75V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 5.5V |
| Voltage - Output: | - |
| Type: | Linear |
| topologie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 28-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 16 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC5400YWM |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 16 Output Linear 30mA 28-SOIC |
| dimmen: | - |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER LINEAR 30MA 28SOIC |
| Current - Output / Channel: | 30mA |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |