Kopen MIC5841YWM met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | - |
|---|---|
| Voltage - Load: | 15V (Max) |
| switch Type: | Latched Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 18-SOP (Wide) |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:8 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Bipolar |
| Uitgangsconfiguratie: | Low Side |
| Andere namen: | 576-3385-5 MIC5841YWM-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 8 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MIC5841YWM |
| Interface: | Strobe, Serial |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Kenmerken: | - |
| Foutbescherming: | - |
| Beschrijving: | IC DVR LATCH 8BIT SER IN 18SOIC |
| Current - Output (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |