Kopen MKT1820718165 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 160V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 63V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) |
| Serie: | MKT1820 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 1820718165 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MKT1820718165 |
| Afstand tussen de draden: | 2.067" (52.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.969" (50.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 180µF ±10% Film Capacitor 63V 160V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 180UF 10% 160VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 180µF |
| toepassingen: | DC Link, DC Filtering |
| Email: | [email protected] |