Kopen MM5451YV-TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 11 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 44-PLCC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 44-LCC (J-Lead) |
| Andere namen: | 576-1344-2 MM5451YV TR MM5451YVTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MM5451YV-TR |
| Interface: | Serial |
| Display-type: | LED |
| Cijfers of tekens: | - |
| Beschrijving: | IC DRIVER DISPLAY LED 44PLCC |
| Current - Supply: | 10mA |
| Configuratie: | - |
| Email: | [email protected] |