MMZ2012Y152BT000
MMZ2012Y152BT000
Onderdeel nummer:
MMZ2012Y152BT000
Beschrijving:
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Data papier:
1.MMZ2012Y152BT000.pdf2.MMZ2012Y152BT000.pdf
Invoering
Kopen MMZ2012Y152BT000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:MMZ
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Andere namen:445-1560-2
MMZ2012Y152B
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MMZ2012Y152BT000
Impedantie @ Frequentie:1.5 kOhm @ 100MHz
Hoogte (Max):0.041" (1.05mm)
filter Type:Signal Line
Beschrijving:FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
DC-weerstand (DCR) (Max):400 mOhm
Card Dikte (mm):500mA