MOV-10D821K
MOV-10D821K
Onderdeel nummer:
MOV-10D821K
Beschrijving:
VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
Data papier:
MOV-10D821K.pdf
Invoering
Kopen MOV-10D821K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Varistor Voltage (Typ):820V
Varistor Voltage (Min):738V
Varistor Voltage (Max):902V
Serie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Disc 10mm
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Maximale DC Volts:675VDC
Maximale AC Volt:510VAC
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MOV-10D821K
Energie:85J
Beschrijving:VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
Huidige - Surge:2.5kA
Capacitieve @ Frequentie:110pF @ 1kHz