MOV-14D112KTR
MOV-14D112KTR
Onderdeel nummer:
MOV-14D112KTR
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 14MM
Data papier:
1.MOV-14D112KTR.pdf2.MOV-14D112KTR.pdf
Invoering
Kopen MOV-14D112KTR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Varistor Voltage (Typ):1100V (1.1kV)
Varistor Voltage (Min):990V
Varistor Voltage (Max):1210V (1.21kV)
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Disc 14mm
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits:1
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Maximale DC Volts:895VDC
Maximale AC Volt:680VAC
Fabrikant Onderdeelnummer:MOV-14D112KTR
Energie:213J
Beschrijving:VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 14MM
Huidige - Surge:4.5kA
Capacitieve @ Frequentie:180pF @ 1kHz