MOV-20D102KTR
MOV-20D102KTR
Onderdeel nummer:
MOV-20D102KTR
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Data papier:
1.MOV-20D102KTR.pdf2.MOV-20D102KTR.pdf3.MOV-20D102KTR.pdf
Invoering
Kopen MOV-20D102KTR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Varistor Voltage (Typ):1000V (1kV)
Varistor Voltage (Min):900V
Varistor Voltage (Max):1100V (1.1kV)
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Disc 20mm
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits:1
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Maximale DC Volts:825VDC
Maximale AC Volt:625VAC
Fabrikant Onderdeelnummer:MOV-20D102KTR
Energie:310J
Beschrijving:VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
Huidige - Surge:6.5kA
Capacitieve @ Frequentie:400pF @ 1kHz