Kopen MOV-20D102KTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 900V |
| Varistor Voltage (Max): | 1100V (1.1kV) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 20mm |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 825VDC |
| Maximale AC Volt: | 625VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MOV-20D102KTR |
| Energie: | 310J |
| Beschrijving: | VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM |
| Huidige - Surge: | 6.5kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 400pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |