Kopen MPC17531ATEPR2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Voltage - Load: | 2 V ~ 8.6 V |
| Technologie: | Power MOSFET |
| Leverancier Device Pakket: | 24-QFN-EP (4x4) |
| Stapresolutie: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Uitgangsconfiguratie: | Half Bridge (4) |
| Andere namen: | 935317274528 |
| Temperatuur: | -20°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper: | Bipolar |
| Motor Type - AC, DC: | Brushed DC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MPC17531ATEPR2 |
| Interface: | Parallel |
| Functie: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar Motor Driver Power MOSFET Parallel 24-QFN-EP (4x4) |
| Beschrijving: | IC MOTOR DRIVER PAR 24QFN |
| Current - Output: | 700mA |
| toepassingen: | Battery Powered |
| Email: | [email protected] |