MPLAD30KP170A
MPLAD30KP170A
Onderdeel nummer:
MPLAD30KP170A
Beschrijving:
TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18618 Pieces
Data papier:
MPLAD30KP170A.pdf
Invoering
Kopen MPLAD30KP170A met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):170V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:275V
Spanning - Onderbreking (Min):189V
Unidirectionele kanalen:1
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-7372
1086-7372-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MPLAD30KP170A
Beschrijving:TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):110A