Kopen MSL2010-INR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 9.5V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 15.5V |
| Voltage - Output: | - |
| Type: | DC DC Controller |
| topologie: | Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 24-VQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | MSL2010-INRTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MSL2010-INR |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) PWM Dimming 24-VQFN (4x4) |
| dimmen: | PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 24VQFN |
| Current - Output / Channel: | - |
| toepassingen: | Lighting |
| Email: | [email protected] |