Kopen MTD6501D-LC1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2 V ~ 14 V |
|---|---|
| Voltage - Load: | 2 V ~ 14 V |
| Technologie: | DMOS |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| Stapresolutie: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Uitgangsconfiguratie: | Half Bridge (3) |
| Temperatuur: | -30°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper: | - |
| Motor Type - AC, DC: | Brushless DC (BLDC) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MTD6501D-LC1 |
| Interface: | PWM |
| Functie: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Uitgebreide beschrijving: | Motor Driver DMOS PWM 10-MSOP |
| Beschrijving: | IC MOTOR DRIVER PWM 10MSOP |
| Current - Output: | 500mA |
| toepassingen: | Fan Motor Driver |
| Email: | [email protected] |