MXL15KP36CA
MXL15KP36CA
Onderdeel nummer:
MXL15KP36CA
Beschrijving:
TVS DIODE 36VWM 59.7VC CASE5A
beschikbare kwaliteit:
15043 Pieces
Data papier:
MXL15KP36CA.pdf
Invoering
Kopen MXL15KP36CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):36V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:59.7V
Spanning - Onderbreking (Min):40V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:Case 5A (DO-204AR)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:15000W (15kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AR, Axial
Andere namen:1086-9841
1086-9841-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXL15KP36CA
Beschrijving:TVS DIODE 36VWM 59.7VC CASE5A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):251A