MXLP5KE7.5CAE3
MXLP5KE7.5CAE3
Onderdeel nummer:
MXLP5KE7.5CAE3
Beschrijving:
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO41
beschikbare kwaliteit:
15630 Pieces
Data papier:
MXLP5KE7.5CAE3.pdf
Invoering
Kopen MXLP5KE7.5CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):7.5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:12.9V
Spanning - Onderbreking (Min):8.33V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:DO-204AL (DO-41)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:500W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AL, DO-41, Axial
Andere namen:1086-10554
1086-10554-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXLP5KE7.5CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO41
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):38.8A