MXP5KE7.5A
MXP5KE7.5A
Onderdeel nummer:
MXP5KE7.5A
Beschrijving:
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO41
beschikbare kwaliteit:
19751 Pieces
Data papier:
MXP5KE7.5A.pdf
Invoering
Kopen MXP5KE7.5A met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):7.5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:12.9V
Spanning - Onderbreking (Min):8.33V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:500W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AL, DO-41, Axial
Andere namen:1086-12995
1086-12995-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXP5KE7.5A
Beschrijving:TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO41
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):38.8A