MXPLAD30KP400A
Onderdeel nummer:
MXPLAD30KP400A
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 400VWM 644VC PLAD
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
17469 Pieces
Data papier:
MXPLAD30KP400A.pdf
Invoering
Kopen MXPLAD30KP400A met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):400V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:644V
Spanning - Onderbreking (Min):444V
Unidirectionele kanalen:1
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:PLAD
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-13467
1086-13467-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXPLAD30KP400A
Beschrijving:TVS DIODE 400VWM 644VC PLAD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):46A