MXSMBJ11CAE3
MXSMBJ11CAE3
Onderdeel nummer:
MXSMBJ11CAE3
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18437 Pieces
Data papier:
MXSMBJ11CAE3.pdf
Invoering
Kopen MXSMBJ11CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):11V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:18.2V
Spanning - Onderbreking (Min):12.2V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SMBJ (DO-214AA)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:600W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-214AA, SMB
Andere namen:1086-14008
1086-14008-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMBJ11CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):33A