MXSMBJ130CAE3
MXSMBJ130CAE3
Onderdeel nummer:
MXSMBJ130CAE3
Beschrijving:
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
beschikbare kwaliteit:
16153 Pieces
Data papier:
MXSMBJ130CAE3.pdf
Invoering
Kopen MXSMBJ130CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):130V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:209V
Spanning - Onderbreking (Min):144V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:SMBJ (DO-214AA)
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:600W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-214AA, SMB
Andere namen:1086-14020
1086-14020-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MXSMBJ130CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):2.9A